Gran Turismo 7’nin Yeni Oynanış Videosu - Daytona International Speedway

14 Ocak 2022 - 11:30
TAKİP ETTAKİP ET

Gran Turismo 7, bu yıl merakla beklediğimiz oyunlar kategorilerinde hem PlayStation hem de yarış oyunları cephesinde önemli bir yere sahip. Kendisiyle buluşmamıza öyle çok da uzun bir süre kalmadı, ama bizleri nasıl bir oyunun beklediği konusunda merak içerisindeyiz elbette.

Bu merakı giderebilecek şeylerden birisi de yayınlanan fragmanlar oluyor. İşte bu fragmanlar arasına bir yenisi eklendi; Daytona International Speedway oynanış videosu paylaşıldı.

Önceki iki oyunda yer alan Daytona pistini, yeni oyunda da bulunuyor görülebileceği üzere. Fragmanda; önce kokpit içerisinden yarıştan bir kesit sunuluyor, sonrasında da tekrarını izliyoruz, ama bu sefer 60fps’den 30fps’ye düşürülüp detaylar yükseltilmiş bir şekilde.

Geçtiğimiz ay da Deep Forest Raceway’den bir oynanış videosu paylaşılmıştı. Her iki videodan oyunun gerek sesler konusunda gerek görsel açıdan nasıl bir performans sergileyeceğine dair fikir edinmek mümkün. Yarışların gerçekleştiği zaman dilimi seçiminde de benzer bir yol izlenmiş, akşamüzeri diyebileceğimiz bir vakitten görüntüler paylaşılarak ışıklandırma ve gölgelendirme açısından da bizleri nelerin beklediği bir anlamda gösterilmiş oluyor.

Gran Turismo 7, 4 Mart’ta oyun severlerin beğenisine sunulacak. Rakiplerini geride bırakıp bu yılın en iyi yarış oyunu olabilecek mi bakalım, takipteyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Neden IPv6 Kullanmalısınız?
Neden IPv6 Kullanmalısınız?