Hard West 2 Oynanış Videosu

06 Mayıs 2022 - 17:00
TAKİP ETTAKİP ET

Bizleri Vahşi Batı’da doğaüstü bir maceraya davet eden Hard West’in devam oyunu bu yıl içerisinde gelecek. Good Shepherd Entertainment, bir oynanış videosu paylaşmak istemiş, iyi de yapmış.

Hard West 2’de, bir hayalet trenin peşindeyiz. Amacımız elbette bu trenin saklı hazinelerini yağmalamak, altın içerisinde yüzmek :) Kahramanımız Gin Carter ve ekibiyle birlikte bu trenin peşine düşecek, trene adım attıktan sonraysa işlerin beklediğimiz gibi gitmediğini göreceğiz.

Videoda bu hayalet treni kısa bir süreliğine de olsa görüyoruz. Videonun geri kalan kısmındaysa, at sırtında dört nala yol alışımızı, türlü düşmanla çatıştığımız sahneleri ve bu sahnelerde kullanabileceğimiz bazı yetenekleri görüyoruz.

XCOM’un Vahşi Batı şubesi olarak değerlendirebileceğimiz Hard West 2 için net bir çıkış tarihi ilan edilmedi henüz, ama 2022 içerisinde çıkış yapması bekleniyor. Halihazırda açık beta sürecinde olan oyunu 5 Haziran’a kadar test etme imkânımız var. Dilerseniz oyunun Steam sayfasından betaya katılabilirsiniz.