She-Hulk Dizisinden İlk Fragman Görücüye Çıktı

18 Mayıs 2022 - 01:00
TAKİP ETTAKİP ET

Marvel Sinematik Evreni'nin hukuk departmanında an itibariyle büyük bir çekişme var. Daredevil'ın MCU'ya dahil olmasının ardından süper kahraman davalarında ustalaşmış olan Jennifer Walters ya da bildiğiniz adıyla She-Hulk yakında resmen MCU'nun bir parçası olacak. Başrolünde Tatiana Maslany'nin yer alacağı diziden ilk fragman nihayet görücüye çıktı. Daha önce birkaç saniyelik görüntüler dışında She-Hulk'ı tam kapasitesiyle görememiştik. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla yine ortada bir kapasite sorunu var.

  • She-Hulk Dizisinde Dördüncü Duvar Kırılacak

Kuzeni Bruce Banner'ın kan nakli sonrası Hulk güçlerine kavuşan Jennifer Walters'ı bu uyarlamada biraz daha farklı göreceğiz. Farklı derken özellikle işin CGI kısmı şu an için epey kötü gözüküyor. Shrek'in muhteşem prensesi Fiona gibi duran Jennifer'ı umarım yayın tarihine kadar biraz daha düzgün hale getirebilirler. Anladığım kadarıyla MCU usulü She-Hulk tıpkı normal Hulk gibi sinirlenince bu forma geçiş yapacak, oysa çizgi romanlarda Jen'i hep yeşil dev haliyle görmeye alışmıştık.

Daha önce dördüncü duvarın kırılmasıyla ilgili de epey teori ortalıkta dolaşıyordu ama sanırım böyle bir durumla da karşılaşmayacağız. 17 Ağustos günü Disney+ üzerinden yayın hayatına başlayacak dizi umarım bu tarihe kadar toparlanır, yoksa kimse sinirli bir Hulk ile uğraşmak istemez.