![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/05/baskan-buyukkilictan-kitap-kafe-projesi-0-13cRt5aQ.jpg)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, sayılarını arttırdıkları kütüphanelerin yanı sıra Kitap kurtları için bir müjdeleri daha olduğunu belirterek, “Merkez Halk Kütüphanemizin hemen yanı başına bölgenin gözbebeği olacak bir projeyi, Kitap Kafe’yi yapacağız. Büyükşehir belediyesi hizmet binamızın ve kütüphanemiz arasında kalan daha önce çay bahçesi olarak hizmet veren mekanı Kitap Kafe olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” dedi.
![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/05/baskan-buyukkilictan-kitap-kafe-projesi-1-NWUO6Ydz.jpg)