Asrın felaketi olarak anılan 6 Şubat depremlerinin üzerinden 1 yıl geçti. Yaşanan acılar halen tazeliğini koruyor. Hayatlarını kaybedenler, Miraç gecesinin de denk gelmesiyle dualarla anılırken, devlet erkanı da afetzedelerin acılarını paylaştı, 1 yıldan bu yana verilen hizmetleri yeniden yerinde görmek üzere bölgeye geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan depremzede aileye ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaşanan felakette eşini ve 2 erkek evladını kaybeden, enkaz altından kurtarılan ve tedavisinin ardından 2 kız evladı ile Onikişubat İlçesi Önsen Mahallesi'nde TOKİ tarafından inşa edilen rezerv konutlara yerleştirilen 53 yaşındaki Aliye Üzüm'e ziyarette bulundu.
2 çocuğa koruyu aile olduCumhurbaşkanı Erdoğan, 2 çocuğa da koruyucu ailelik yapan Üzüm'den durumlarına ilişkin bilgi aldı, çocukları sevdi.
Ziyarette Erdoğan'a, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de eşlik etti.
![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/02/cumhurbaskani-erdogandan-kahramanmarasta-depremzede-aileyle-ziyaret-0-pgJWWXiy.jpg)
![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/02/cumhurbaskani-erdogandan-kahramanmarasta-depremzede-aileyle-ziyaret-1-u6nSH1fc.jpg)
![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/02/cumhurbaskani-erdogandan-kahramanmarasta-depremzede-aileyle-ziyaret-2-DYgSq428.jpg)
![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/02/cumhurbaskani-erdogandan-kahramanmarasta-depremzede-aileyle-ziyaret-3-hkdYhp7m.jpg)