AA
Gaziantep'in Nizip ilçesi Fırat Mahallesi'ndeSerdar K. idaresindeki otomobil ile Müslüm D. yönetimindeki otomobil çarpıştı.Kazada sürücüler ile araçlardaki 2'si çocuk 5 kişi yaralandı.İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.Çocuklardan birinin durumu ağırYaralılar Nizip İlçe Devlet Hastanesi ve ilçedeki özel hastanelere sevk edildi.Çocuklardan birinin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/03/gaziantepte-otomobillerin-carpistigi-kazada-2si-cocuk-7-kisi-yaralandi-0-H1uhKJjk.jpg)