AA
Iğdır FK, teknik direktör Serdar Bozkurt ile yoluna devam edeceğini duyurdu.1. Lig'e yükselen Iğdır temsilcisinin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, 2024-2025 sezonunda da takımın başında Serdar Bozkurt'un olacağı bildirildi."Serdar Bozkurt ile yola devam ediyoruz"Açıklamada, şöyle denildi:Teknik direktörümüz Serdar Bozkurt ile yola devam ediyoruz. Kulüp başkanımız Cantürk Alagöz ve yönetim kurulumuz 2024-2025 sezonunda teknik direktörümüz Bozkurt ile yola devam kararı almıştır.![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/06/igdir-fk-teknik-direktor-serdar-bozkurt-ile-devam-edecek-0-63ZZVnXZ.jpg)