1. Lig’de son hafta karşılaşmasında bugün ezeli rakibi Sakaryaspor’a 2-0 mağlup olan Kocaelispor’da teknik direktör Mustafa Gürsel ile yollar ayrıldı.Kulüpten yapılan açıklamada şöyle denildi:Yönetim kurulumuz Sakaryaspor maçı sonrası acil toplanmış olup teknik direktörümüz Mustafa Gürsel ile yollarımızı ayırma kararı alınmıştır.Ertuğrul Sağlam'la 2 yıllık anlaşma sağlandıYaşanan bu vedanın ardından ise yeni çalıştırıcı kısa süre içerisinde duyuruldu. Teknik direktörlük görevine sezon başında da takımı çalıştıran Ertuğrul Sağlam getirildi.Yeşil-siyahlılar, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile 2 yıllık anlaşmaya varıldığı belirtildi.Açıklamada, Sağlam ile yapılan anlaşmanın camiaya hayırlı olması dileğinde bulunuldu.
Spor
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 12:00
Kocaelispor'da yeniden Ertuğrul Sağlam dönemi başladı
Kocaelispor'da Mustafa Gürsel ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük görevine ikinci kez Ertuğrul Sağlam getirildi.
Spor
12 Mayıs 2024 - 12:00