AA
Türkiye Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Manisa Büyükşehir Belediyespor, başantrenör Hakan Demir ve genel menajer Nihat Mala ile yollarını ayırdı.Manisa Büyükşehir Belediyespor'dan yapılan açıklamada, başantrenör Hakan Demir ve 2020-2021'den bu yana genel menajerlik görevini üstlenen Nihat Mala ile yolların ayrıldığı belirtildi.Teşekkür edildiDemir ve Mala'ya teşekkür edilen açıklamada, bundan sonraki yaşantılarında başarı dileğinde bulunuldu. Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA) Spor
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 21:20
Manisa Büyükşehir Belediyespor, Hakan Demir'le yollarını ayırdı
Manisa Büyükşehir Belediyespor'da başantrenör Hakan Demir ve genel menajer Nihat Mala'nın görevine son verildi.
Spor
04 Haziran 2024 - 21:20