![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/04/niluferin-sultanlari-ligi-7-sirada-tamamladi-0-wERHgyJm.jpg)
Vodafone Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor Voleybol Takımı, ligin 7'ncilik ve 8'incilik play-off serisinde Sigorta Shop Muratpaşa Belediyespor ile mücadele etti.Nilüfer’in Sultanları, deplasmanda 3-0 kazandığı ilk maçın rövanşında Antalya temsilcisini Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda ağırladı.Maç boyunca file önü üstünlüğünü elinde tutan Nilüfer Belediyespor ilk seti açık farkla 25-16 kazandı. Karşılaşmanın ikinci setinde oyunda dengeyi yakalayan konuk ekip, set ortalarına kadar başa baş bir mücadele ortaya koydu.
![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/04/niluferin-sultanlari-ligi-7-sirada-tamamladi-1-2iCNF7QQ.jpg)
![](https://www.haberlerturkiye.com.tr/images/haberler/2024/04/niluferin-sultanlari-ligi-7-sirada-tamamladi-2-zbkLbNpI.jpg)