Sivasspor, Süper Lig’in 35. haftasında ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde yaptığı idmanla sürdürdü.Kırmızı-beyazlı ekipte sakatlığını atlatan golcü futbolcu Rey Manaj, çalışmalara başladı.
Hazırlıklar yarın devam edecekTeknik Direktör Bülent Uygun ve yardımcıları yönetiminde Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor Tesisleri'nde gerçekleştirilen idman; koşu, ısınma ve çabukluk çalışmalarıyla başladı.Pas ve şut çalışmasıyla devam eden antrenman, çift kale maçla tamamlandı.
Kırmızı-beyazlılar, hazırlıklarına yarın yapacağı çalışmayla devam edecek.
Haber Kaynağı: ()